Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |
Išči:
Kje smo?

Prostovoljci na letovanjih –ZPM Maribor

Eden izmed temeljnih ciljev ZPM Maribor je zagotoviti vsem otrokom enake možnosti za kvalitetno preživljanje prostega časa, pri čemer je pomoč prostovoljk in prostovoljcev neprecenljiva. Brez njih (vsako leto jih je okoli 200) ne bi mogli omogočiti počitnic skoraj 1.800 otrokom, ki vsako leto letujejo z nami.

Priprave na novo sezono letovanj v Vzgojno izobraževalnem in rekreativnem centru v Poreču (VIRC Poreč), na Domu Miloša Zidanška na Pohorju (DMZ Pohorje) in v Marburgu, vsako leto stečejo februarja, ko objavijo RAZPIS za prostovoljce na letovanjih. K sodelovanju vabijo prostovoljce, ki bi kot vzgojitelji ali športno rekreativni vzgojitelji želeli del poletnih počitnic preživeti z otroki in mladostniki (od 6 do dopolnjenega 18 leta starosti) v Poreču, na Pohorju ali v Marburgu.

Rok za oddajo prijave je 31. marec 2016.

V letu 2016 razpisujejo prosta mesta:

• v VIRC Poreč za 130 spremljevalcev - vzgojiteljev in 12 športno rekreativnih vzgojiteljev (za ŠRV je pogoj potrdilo o opravljenem tečaju za vaditelja plavanja) - 6 izmen,
  • na DMZ Pohorje za 12 spremljevalcev - vzgojiteljev - 2 izmeni in
  • v Marburgu za 2 spremljevalca - vzgojitelja / učitelja nemščine.

Več informacij na spletni straneh ZPM Maribor: http://zpm-mb.si/novice-dogodki/razpis-za-prostovoljce-na-letovanjih/.