Mednarodna delavnica »Razvoj človeških virov s pomočjo kariernega coachinga«

Kdaj? 9. 12. 2014 ob 9.00

Kje? v dvorani Severni stolp na Rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, Maribor)

Univerza v Mariboru v sklopu projekta »Internacionalizacija – steber razvoja Univerze v Mariboru« pripravlja delavnico z naslovom »Razvoj človeških virov s pomočjo kariernega coachinga.«

Delavnica se bo odvijala od 09. 12. 2014 do 11. 12. 2014 s pričetkom ob 9.00 uri

v dvorani Severni stolp na Rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, Maribor).

Izvajalec: Gary Clarke - strokovnjak na področju kadrovskega managementa z izkušnjami na področju kariernega cocahinga,  Brian Colbert - eden izmed vodilnih strokovnjakov na področju osebne rasti na Irskem in NLP Master trainer.

Na delavnico se lahko prijavijo študenti Univerze v Mariboru najkasneje do 07. 12. 2014 oziroma do zapolnitve 30 prostih mest.

Prisotnost na delavnici je obvezna vse tri dni v celoti.

Delavnica bo potekala v angleškem jeziku.

Informacije in vpis na čakalno listo: rebeka.fakin@um.si, več informacij na http://kc.um.si/dogodki/mednarodna-delavnica-razvoj-cloveskih-virov-s-pomocjo-kariernega-coachinga.

Zadnja sprememba: 3. 12. 2014

• Mednarodna delavnica »Razvoj človeških virov s pomočjo kariernega coachinga«