Zaposlitveni razgovor

Kdaj? 23. 2. 2016 ob 14.00

Kje? Univerza v Mariboru, rektorat, Slomškov trg 15, Maribor, Podreccina dvorana

Izvajalec: Vera Bračič, karierna svetovalka UM

Želite učinkovito izkoristiti priložnost za zaposlitev, ko ste povabljeni na zaposlitveni razgovor? Tak dogodek je lahko stresen, vendar zaposlitveni razgovori običajno potekajo po določenih pravilih, tako da se nanj lahko dobro pripravite.

Na delavnici vam bomo predstavili:

• Kako prepoznati svoje sposobnosti, kompetence in izkušnje in jih učinkovito predstaviti.
  • Kaj sodi k pripravi na zaposlitveni razgovor?
  • Najpogostejše vprašanje: Predstavite se! Veste kateri so ključni elementi, ki jih morate vključiti v svojo predstavitev.
  • Pričakovana in nepričakovana vprašanja. Kako odreagirati, ko nam delodajalec postavi dvoumno vprašanje in običajni razlog, da delodajalec postavi takšno vprašanje.
  • Kaj lahko ponudim delodajalcu, ko nimamo željene pričakovane delovne dobe?

Prijavite se lahko do 22. 2. 2016, na spletnih straneh Kariernega centra Univerze v Mariboru: https://kc.um.si/dogodki/zaposlitveni-razgovor-1.

Zadnja sprememba: 10. 2. 2016