3. karierna tržnica v živo

Kdaj? 20. 4. 2016 ob 10.00

Kje? Univerza v Mariboru, rektorat, Slomškov trg 15, Maribor, Podreccina dvoranaUniverza v Mariboru, rektorat, Slomškov trg 15, Maribor, Podreccina dvorana

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, OS Maribor in OS Ptuj, že tretje leto zapored prireja večji dogodek na temo kariernih priložnosti za mlade. Dogodek 3. karierna tržnica v živo bo tako v sredo, 20. aprila 2016, med 10. in 13. uro. Namen dogodka je študentom in diplomantom UM ter mladim iskalcem zaposlitve zagotoviti priložnost, da vzpostavijo osebni stik s potencialnimi delodajalci.

Na kariernem sejmu se boste lahko z delodajalci osebno srečali in se jim predstavili. Na enem mestu boste lahko spoznali več potencialnih delodajalcev in njihovo organizacijo, hkrati pa boste imeli priložnost povprašati po njihovih pričakovanjih in možnostih zaposlitve.

Poleg mnogo delodajalcev se bodo na sejmu predstavili tudi drugi akterji, ki si prizadevajo za ustvarjanje dodatnih možnostih kariernega razvoja ter izvajajo aktivnosti, povezane z zagotavljanjem lažjega prehoda na trg dela.

Na sejmu se boste lahko udeležili tudi hitrih zaposlitvenih razgovorov z delodajalci.

Seznam delodajalcev in možnost prijave najdete na spletni strani: https://kc.um.si/dogodki/3.-karierna-trznica-v-zivo.

Zadnja sprememba: 17. 3. 2016