PODALJŠANJE VELJAVNOSTI PRIJAVE ZA NEAKTIVNE ŠTUDENTE

Obveščamo vas, da vam z dne 30. 9. 2018 poteče veljavnost prijave na vaš AIPS račun, zato se ne boste mogli prijaviti k izpitom oz. ne boste imeli vpogleda v vaš AIPS račun.

Skladno s tem vas pozivamo, da vašo prošnjo za podaljšanje veljavnosti posredujete po klasični pošti ali z uradnega študentskega univerzitetnega naslova na e-naslov marcela.marsel@um.si, da vam bomo lahko podaljšali veljavnost prijave do 30. 9. 2019.

V prošnji navedite vaše ime in priimek ter vpisno številko/ID. Prav tako je potrebno priložiti podpisano Izjavo o varovanju osebnih podatkov, ki je priložena temu sporočilu. S podaljšanjem veljavnosti študentskih storitev fakulteta namreč tudi zbira in obdeluje vaše osebne podatke.

Služba za študentske zadeve

OBJAVLJENO, 27. 9. 2018