Mobile Access | E-mail | Site Map |  |  |  |  |  | 
Search
Koroška cesta 160, 2000 Maribor
Phone: +386 2 22 93 840
E-mail: ff@um.si
News by Student Affairs Office (Slovenian) < Page 1 of 395 >    RSS:
Mon, Jun 18 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 20. 6. 2018
Thu, Jun 7 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 13. 6. 2018
Mon, Jun 4 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE četrtek, 7. 6. 2018
Mon, Jun 4 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 6. 6. 2018
Thu, May 31 2018 Uporaba univerzitetne elektronske pošte
Thu, May 31 2018 ODLOČANJE ZA IZBIRNE PREDMETE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2018/2019 - DRUGI IZBIRNI KROG
Mon, May 28 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 30. 5. 2018
Mon, May 21 2018 Terensko delo pri izbirnem predmetu Šola v naravi
Mon, May 21 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 23. 5. 2018
Wed, May 16 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 16. 5. 2018
Fri, May 11 2018 ODLOČANJE ZA IZBIRNE PREDMETE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2018/2019
Fri, May 11 2018 SISTEMATSKI ZDRAVNIŠKI PREGLED ZA ŠTUDENTE 2. LETNIK 2. STOPNJE
Fri, May 11 2018 SISTEMATSKI ZDRAVNIŠKI PREGLED ZA ŠTUDENTE 1. LETNIKA 1. STOPNJE
Wed, May 9 2018 SREČANJE IN PREDSTAVITEV SOCIALNE ZBORNICE SLOVENIJE
Mon, May 7 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 9. 5. 2018
Tue, Apr 24 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 25. 4. 2018
Mon, Apr 16 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 18. 4. 2018
Mon, Apr 9 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 11. 4. 2018
Tue, Apr 3 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 4. 4. 2018
Mon, Mar 26 2018 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 28. 3. 2018
Legend
Today
Yesterday
Last days
  • Home
  • News
  • Obvestila službe za študentske zadeve