Mobile Access | E-mail | Site Map |  |  |  |  |  | 
Search
Koroška cesta 160, 2000 Maribor
Phone: +386 2 22 93 840
E-mail: ff@um.si
News by Student Affairs Office (Slovenian) < Page 1 of 392 >    RSS:
Thu, Aug 17 2017 OBVESTILA O VPISU ZA ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018 – 2. STOPNJA
Thu, Aug 17 2017 OBVESTILA O VPISU ZA ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018 – 1. STOPNJA
Wed, Jul 26 2017 Doc. Dr. Mija Oter Gorenčič - prestavljen izpitni rok
Tue, Jul 4 2017 Uporaba univerzitetne elektronske pošte
Tue, Jul 4 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE
Wed, Jun 14 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE petek, 16. 6. 2017
Mon, Jun 12 2017 Obvestilo doc. dr. Maje Hmelak
Tue, Jun 6 2017 IZBIRA IZBIRNIH PREDMETOV ZA ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018 – DRUGI IZBIRNI KROG
Fri, Jun 2 2017 Pogovorna ura pri doc. dr. Maji Hmelak
Fri, May 26 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 31. 5. 2017
Fri, May 26 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE petek, 26. 5. 2017
Wed, May 24 2017 IZBIRA IZBIRNIH PREDMETOV ZA ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018
Wed, May 24 2017 SISTEMATSKI ZDRAVNIŠKI PREGLED ZA ŠTUDENTE 2. LETNIKA 2. stopnje
Wed, May 24 2017 Prenova spletnega AIPS
Mon, May 22 2017 Zagovor doktorske disertacije Mihe Zobca – 30. 5. 2017 ob 13.00.
Tue, May 16 2017 Zagovor doktorske disertacije Anje Pahor
Mon, May 15 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE torek, 16. 5. 2017
Mon, Apr 24 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE
Mon, Apr 24 2017 SISTEMATSKI ZDRAVNIŠKI PREGLED ZA ŠTUDENTE 1. LETNIKA 1. stopnje
Tue, Apr 18 2017 URADNE URE SLUŽBE ZA ŠTUDENTSKE ZADEVE sreda, 19. 4. 2017
Legend
Today
Yesterday
Last days
  • Home
  • News
  • Obvestila službe za študentske zadeve