Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

na 8. redno sejo Akademskega zbora Filozofske fakultete UM, ki bo v

sredo, 17. 10. 2012, ob 12. uri

v amfiteatru Filozofske fakultete,

Koroška cesta 160, Maribor.

Dnevni red:

1. Potrditev zapisnikov 7. redne in 3. izredne seje Akademskega zbora FF UM
  2. Volitve predstavnika/ce visokošolskih učiteljev in znanstvenih delavcev za znanstveno disciplino »Pedagogika in didaktika« v Senat FF UM
  3. Varčevalni ukrepi UM
  4. Razno

Po dogovoru z Rektoratom UM se bo 3. točke dnevnega reda udeležil rektor UM prof. dr. Danijel Rebolj in predstavil varčevalne ukrepe UM. Izvedbo ukrepov na FF UM bo predstavil dekan FF prof. dr. Marko Jesenšek.

Na sejo sta kot predstavnika sindikatov vabljena dr. Marko Marinčič, predsednik VSS, ter dr. Danilo Korže, predsednik Sindikalne konference visokega šolstva in znanosti SVIZ.

Predsednica Akademskega zbora FF

doc. dr. Marina Tavčar Krajnc, l.r.

Zadnja sprememba: 11. 10. 2012

• Vabilo na 8. redno sejo Akademskega zbora FF