Najnovejše novice FF UM http://www.ff.uni-mb.si/novice Vse novice Sejem akademske knjige Liber.ac http://ff.um.si/permalink/81706/9328 Mon, 18 May 2020 12:37:27 CEST 81706 Projekt INOVUP http://ff.um.si/permalink/81658/9328 Tue, 12 May 2020 13:42:13 CEST 81658 Erasmus+ projekt Safe2Food http://ff.um.si/permalink/81629/9328 Wed, 06 May 2020 08:13:57 CEST 81629 Obvestilo o dostopu na Filozofsko fakulteto UM http://ff.um.si/permalink/81294/9328 Sun, 15 Mar 2020 21:58:21 CET 81294 Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru http://ff.um.si/permalink/81051/9328 Thu, 27 Feb 2020 11:26:58 CET 81051 PO JEZIKU SMO USTVARJENI - AKADEMIK PROF. DR. MARKO JESENŠEK http://ff.um.si/permalink/80853/9328 Thu, 13 Feb 2020 07:27:40 CET 80853 Doc. dr. Brigita Kacjan je prejela priznanje Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju v letu 2019 http://ff.um.si/permalink/80454/9328 Wed, 29 Jan 2020 11:47:40 CET 80454 Prof. dr. Andrej Rahten je prejel visoko avstrijsko državno odlikovanje http://ff.um.si/permalink/80398/9328 Mon, 27 Jan 2020 14:22:11 CET 80398 Prejemniki nagrad s Filozofske fakultete na slovesnosti ob Rektorjevem dnevu http://ff.um.si/permalink/80426/9328 Mon, 27 Jan 2020 14:19:02 CET 80426 Izid knjige "The Rise and Fall of Socialist Yugoslavia," ki sta jo napisala profesorja Sergej Flere in Rudi Klanjšek http://ff.um.si/permalink/79078/9328 Thu, 17 Oct 2019 07:48:39 CEST 79078 Predstavitev projekta PROBSOFCLIL http://ff.um.si/permalink/78203/9328 <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> Mon, 14 Oct 2019 07:34:22 CEST 78203 Redna profesorica dr. Karmen Kolnik prejemnica PRIZNANJA BLAŽA KOCENA http://ff.um.si/permalink/78880/9328 Wed, 09 Oct 2019 09:13:06 CEST 78880 World University Rankings - Univerza v Mariboru v skupini 401+ http://ff.um.si/permalink/78772/9328 Thu, 03 Oct 2019 17:57:18 CEST 78772 Mednarodna konferenca na temo medijskega diskurza z naslovom "Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Media and Political Discourse" http://ff.um.si/permalink/77346/9328 Fri, 12 Apr 2019 17:31:32 CEST 77346 Seznam kandidatov z člane akademskega zbora iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/77342/9328 Fri, 12 Apr 2019 14:02:53 CEST 77342 Sklep - dopolnitev kandidature za volitve za člana AZ iz vrst študentov - vpisna številka F0066653 http://ff.um.si/permalink/77308/9328 Tue, 09 Apr 2019 15:28:15 CEST 77308 Sklep - dopolnitev kandidature za volitve za člana AZ iz vrst študentov - vpisna številka F0062349 http://ff.um.si/permalink/77306/9328 Tue, 09 Apr 2019 15:27:51 CEST 77306 Sklep o razpisu volitev enega predstavnika študentov v Senat FF UM http://ff.um.si/permalink/77264/9328 Wed, 03 Apr 2019 17:43:13 CEST 77264 Popravek Sklepa o razpisu volitev predstavnikov študentov v AZ FF UM http://ff.um.si/permalink/77251/9328 Wed, 03 Apr 2019 07:42:51 CEST 77251 Poziv za Miklošičevo nagrado in priznanja 2019 http://ff.um.si/permalink/77205/9328 Sun, 31 Mar 2019 11:36:46 CEST 77205 Sklep o razpisu volitev predstavnikov študentov v Akademski zbor Filozofske fakultete UM http://ff.um.si/permalink/77196/9328 Fri, 29 Mar 2019 07:18:24 CET 77196 POPRAVEK SKLEPA O RAZPISU VOLITEV PREDSTAVNIKOV ŠTUDENTOV V SENAT FF UM http://ff.um.si/permalink/76657/9328 Tue, 26 Feb 2019 13:34:36 CET 76657 Sklep o številu drugih delavcev, ki sodelujejo pri delu AZ http://ff.um.si/permalink/76501/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:16:26 CET 76501 Razpis volitve drugih delavcev, ki sodelujejo pri delu AZ FF http://ff.um.si/permalink/76499/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:16:00 CET 76499 Razpis volitve članov senata iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/76497/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:15:35 CET 76497 Priznanje »Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju« je v letu 2018 dobila izr. prof. dr. Alja Lipavic Oštir http://ff.um.si/permalink/75544/9328 Fri, 25 Jan 2019 07:40:01 CET 75544 Socialne inovacije – ključ za blaginjo prihodnosti http://ff.um.si/permalink/75314/9328 Sun, 20 Jan 2019 23:15:02 CET 75314 Seznam kandidatov za člane AZ iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/72369/9328 Fri, 13 Apr 2018 13:03:31 CEST 72369 SKLEP o razpisu volitev predstavnikov študentov v AKADEMSKI ZBOR FF UM http://ff.um.si/permalink/72230/9328 Wed, 28 Mar 2018 12:23:41 CEST 72230 Popravek sklepa o razpisu volitev predstavnikov študentov v Senat FF UM http://ff.um.si/permalink/72132/9328 Tue, 20 Mar 2018 14:37:58 CET 72132