Najnovejše novice FF UM http://www.ff.uni-mb.si/novice Vse novice Mednarodna konferenca na temo medijskega diskurza z naslovom "Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Media and Political Discourse" http://ff.um.si/permalink/77346/9328 Fri, 12 Apr 2019 17:31:32 CEST 77346 Seznam kandidatov z člane akademskega zbora iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/77342/9328 Fri, 12 Apr 2019 14:02:53 CEST 77342 Sklep - dopolnitev kandidature za volitve za člana AZ iz vrst študentov - vpisna številka F0066653 http://ff.um.si/permalink/77308/9328 Tue, 09 Apr 2019 15:28:15 CEST 77308 Sklep - dopolnitev kandidature za volitve za člana AZ iz vrst študentov - vpisna številka F0062349 http://ff.um.si/permalink/77306/9328 Tue, 09 Apr 2019 15:27:51 CEST 77306 Sklep o razpisu volitev enega predstavnika študentov v Senat FF UM http://ff.um.si/permalink/77264/9328 Wed, 03 Apr 2019 17:43:13 CEST 77264 Popravek Sklepa o razpisu volitev predstavnikov študentov v AZ FF UM http://ff.um.si/permalink/77251/9328 Wed, 03 Apr 2019 07:42:51 CEST 77251 Poziv za Miklošičevo nagrado in priznanja 2019 http://ff.um.si/permalink/77205/9328 Sun, 31 Mar 2019 11:36:46 CEST 77205 Sklep o razpisu volitev predstavnikov študentov v Akademski zbor Filozofske fakultete UM http://ff.um.si/permalink/77196/9328 Fri, 29 Mar 2019 07:18:24 CET 77196 POPRAVEK SKLEPA O RAZPISU VOLITEV PREDSTAVNIKOV ŠTUDENTOV V SENAT FF UM http://ff.um.si/permalink/76657/9328 Tue, 26 Feb 2019 13:34:36 CET 76657 Sklep o številu drugih delavcev, ki sodelujejo pri delu AZ http://ff.um.si/permalink/76501/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:16:26 CET 76501 Razpis volitve drugih delavcev, ki sodelujejo pri delu AZ FF http://ff.um.si/permalink/76499/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:16:00 CET 76499 Razpis volitve članov senata iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/76497/9328 Thu, 14 Feb 2019 09:15:35 CET 76497 Priznanje »Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju« je v letu 2018 dobila izr. prof. dr. Alja Lipavic Oštir http://ff.um.si/permalink/75544/9328 Fri, 25 Jan 2019 07:40:01 CET 75544 Socialne inovacije – ključ za blaginjo prihodnosti http://ff.um.si/permalink/75314/9328 Sun, 20 Jan 2019 23:15:02 CET 75314 Seznam kandidatov za člane AZ iz vrst študentov http://ff.um.si/permalink/72369/9328 Fri, 13 Apr 2018 13:03:31 CEST 72369 SKLEP o razpisu volitev predstavnikov študentov v AKADEMSKI ZBOR FF UM http://ff.um.si/permalink/72230/9328 Wed, 28 Mar 2018 12:23:41 CEST 72230 Popravek sklepa o razpisu volitev predstavnikov študentov v Senat FF UM http://ff.um.si/permalink/72132/9328 Tue, 20 Mar 2018 14:37:58 CET 72132 VABILO NA DRŽAVNO UNIVERZITETNO PRVENSTVO V BILJARDU 2017/18 http://ff.um.si/permalink/72059/9328 Thu, 15 Mar 2018 07:57:53 CET 72059 POPRAVEK SKLEPA O RAZPISU VOLITEV PREDSTAVNIKOV ŠTUDENTOV V SENAT FF UM http://ff.um.si/permalink/72047/9328 Tue, 13 Mar 2018 15:08:54 CET 72047 Seznam kandidatov za druge delavce, ki sodelujejo pri delu AZ http://ff.um.si/permalink/71852/9328 Wed, 07 Mar 2018 14:14:42 CET 71852 ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR VABI PROSTOVOLJCE http://ff.um.si/permalink/71800/9328 Tue, 06 Mar 2018 14:35:23 CET 71800 Vp. št. F0051143_sklep dopolnitev kandidature štud. v Senat FF UM http://ff.um.si/permalink/71726/9328 Thu, 01 Mar 2018 16:12:53 CET 71726 Popravek Sklepa o razpisu volitev za druge delavce, ki sodelujejo v AZ http://ff.um.si/permalink/71477/9328 Fri, 23 Feb 2018 07:12:46 CET 71477 Sklep o razpisu volitev za druge delavce, ki sodelujejo pri delu AZ FF UM http://ff.um.si/permalink/71386/9328 Mon, 19 Feb 2018 10:38:10 CET 71386 Sklep o številu drugih delavcev v AZ http://ff.um.si/permalink/71396/9328 Sun, 18 Feb 2018 23:00:01 CET 71396 Sklep o razpisu volitev predstavnikov študentov v senat FF UM http://ff.um.si/permalink/71394/9328 Fri, 16 Feb 2018 11:59:50 CET 71394 Na Univerzi v Mariboru deluje Center za podporo poučevanju UM http://ff.um.si/permalink/70085/9328 Tue, 16 Jan 2018 09:20:19 CET 70085 Sklep vpisna številka 1002035007 http://ff.um.si/permalink/67806/9328 Thu, 06 Apr 2017 09:26:33 CEST 67806 Sklep vpisna številka 1002148308 http://ff.um.si/permalink/67804/9328 Thu, 06 Apr 2017 09:25:41 CEST 67804 Sklep o razpisu volitev predstavnikov študentov v AZ Maribor http://ff.um.si/permalink/67427/9328 <p>Več v prilogi.</p> Thu, 23 Mar 2017 11:42:26 CET 67427