Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  | 
Išči
Koroška cesta 160, 2000 Maribor
Telefon: +386 2 22 93 840
E-mail: ff@um.si
izr. prof. dr. Dominik Benkovič
E-mail dominik.benkovic@um.si
Telefon +386 (0)2 22 93 840
Dominik Benkovič

Poučevanje

  • Statistika za psihologe

 

Raziskovalni interesi

  • Matematika 
  • Algebra 
  • Teorija nekomutativnih kolobarjev

 

Aktualni projekti

  • Algebra in kolobarji (ARRS št. P1-0288)

 

Publikacije

COBISS

BENKOVIČ, Dominik. Jordan sigma-derivations of triangular algebras. Linear and Multilinear Algebra, ISSN 0308-1087, 2016, vol. 64, no. 2, str. 143-155.

BENKOVIČ, Dominik. A note on f-derivations of triangular algebras. Aequationes mathematicae, ISSN 0001-9054, 2015, vol. 89, iss. 4, str. 1207-1211.

BENKOVIČ, Dominik. Lie triple derivations of unital algebras with idempotents. Linear and Multilinear Algebra, ISSN 0308-1087, 2015, vol. 63, no. 1, str. 141-165.

 

OBVESTILA REFERATA

Trenutno ni obvestil.



OBVESTILA ZAPOSLENEGA