Brezplačna delavnica o projektnem vodenju na EPF-u

Kdaj? 29. 10. 2014 ob 18.00

Kje? predavalnica S 2.1 na Ekonomsko-poslovni fakulteti, Razlagova 14

V Mariboru se dogaja: Kot smo že večkrat dokazali smo mladi v Mariboru zelo aktivni in polni idej. Zato smo se mladi iz Mentorskega programa Zavoda Ypsilon in MPM (Mladi projektni managerji) odločili, da mladim približamo projektno vodenje. Skupaj smo za vas pripravili prijetno in koristno delavnico na temo projektnega managementa, na kateri boste s pomočjo profesionalnega vodenja gospoda Marjana Račnika (NLP trener in NLP coach) imeli možnost, da se naučite novih veščin o projektnem vodenju.

Če razmišljaš »out of the box« in te zanima vodenje projektov ter sodelovanje v projektni skupini si več kot dobrodošel/la na našo delavnico!

Udeležba je brezplačna, število udeležencev pa omejeno! Za udeležbo dobite tudi potrdilo.
Datum in kraj: 29.10. ob 18:00, predavalnica S 2.1 na Ekonomsko-poslovni fakulteti, Razlagova 14

E-mail za prijavo: mb@mpm.si

Zadnja sprememba: 27. 10. 2014