Izpiti iz tujega jezika za namen habilitacije

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko ter Oddelek za germanistiko Filozofske fakultete UM izvajata izpite iz tujega jezika (angleškega in nemškega) za namen habilitacije na Univerzi v Mariboru. O datumu in uri izpita se dogovarjate individualno. Za izvedbo izpita so pristojne naslednje izvajalke:

Izpit iz angleškega jezika ‒ PO DOGOVORU

Stroški pristopa k izpitu iz tujega jezika so določeni v Ceniku Filozofske fakultete Univerze v Mariboru za posamezno študijsko leto.

Stroške izpita poravnate z nakazilom na transakcijski račun Filozofske fakultete UM:

TRR: SI56 0110 0600 0020 393
Namen plačila: izpit iz tujega jezika
Sklic: SI00 799
Cena izpita: 113,70 EUR

Za pristop k izpitu iz tujega jezika izpolnite spodnjo prijavnico in jo oddajte profesorici. Po opravljenem izpitu bo na prijavnico vpisala, da ste opravili preizkus znanja.

Nato prijavnico z dokazilom o plačilu oddajte v Službo za študijske zadeve FF (Katji Škorjanc – katja.skorjanc@um.si) ali v vložišče fakultete.