Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Kdaj? 6. 4. 2017 ob 13.00

Kje? v predavalnici 2.21 na Filozofski fakulteti

Oddelek za pedagogiko

vabi študente in pedagoške delavce Filozofske fakultete

na predstavitev projekta in delavnico z naslovom:

Projekt bodo predstavili člani neprofitnega zavoda »RAZVOJ PODJETNIŠKIH IDEJ INVALIDOV-zavod za razvoj ustreznih delovnih programov, programov usposabljanja in zaposlovanja invalidnih in drugih brezposelnih oseb, Maribor«, ki je v letošnjem letu uspešno kandidiral s prijavo projektne vloge »ZVITOREPEC« na »Javnem razpisu za izbor operacij za večjo socialno vključenost pripadnikov ranljivih družbenih skupin na področju kulture v okviru Evropskega socialnega sklada v letih 2016 –2017«.

Namen projekta »ZVITOREPEC«, je vzpostavitev medgeneracijskega multikulturno-produkcijskega središča, ki invalidom in drugim omogoča:

-                     vključevanje v socialno-kulturno okolje kot obiskovalec kulturnih prireditev (predstav, razstav, literarnih ur…) in/ali ustvarjalnih delavnic (lutkovne, likovne, fotografske, plesne…);

-                     aktivno sodelovanje, kot pomoč pri organizaciji in izvedbi različnih kulturnih prireditev in/ali izvedbi ustvarjalnih delavnic;

-                     delo in zaposlitev v produkcijskih delavnicah, ki bodo po zaključku operacije organizirane kot zaposlitveni center, ki po Zakonu o zaposlitveni rehabilitaciji in zaposlovanju invalidov, opredeljuje minimalno zaposlitev petih invalidov.

Predstavitev projekta in delavnica bo v četrtek, 6. 4. 2017 ob 13.00

v predavalnici 2.21 na Filozofski fakulteti.

Vljudno vabljeni!

Zadnja sprememba: 4. 4. 2017

• Vabilo na predstavitev projekta: PROJEKT ZVITOREPEC - MOŽNOSTI ZAPOSLOVANJA INVALIDOV TER DRUGIH RANLJIVIH DRUŽBENIH SKUPIN V KULTURI