Anketni vprašalnik: Različne oblike pomoči in tutorstvo na Univerzi v Mariboru

Spoštovani študentke in študenti.

Pred vami je vprašalnik, ki se nanaša na tutorski sistem in na potrebe študentov za različne oblike pomoči na fakulteti, ki jo obiskujete. Vprašalnik je anonimen. Na podlagi rezultatov bomo dopolnili in oblikovali enotna merila tutorstva na Univerzi v Mariboru.

Reševanje vprašalnika vam bo vzelo približno 10 minut. Podatke bomo zbirali do 29. maja 2022.

Na Univerzi v Mariboru želimo s tutorstvom zagotoviti aktivno vključevanje študentov v univerzitetno življenje ter pomoč pri razreševanju študijskih in življenjskih problemov na začetku študija, med njim in ob njegovem zaključevanju. Namen tutorstva je študente voditi, usmerjati, motivirati in jim pomagati pri pridobivanju znanja in veščin, ki bodo pripomogle k večji akademski, obštudijski in osebni uspešnosti.
Za vaš trud in čas se vam zahvaljujemo.

Lep pozdrav,
Delovna skupina za tutorski sistem UM
Oddelek za izobraževanje in študij UM

Povezava do anketnega vprašalnika: https://forms.office.com/r/28XXmLuDre .