Izšla je nova številka Študentskega zgodovinskega časopisa

Pozdravljeni!

Z velikim veseljem vam sporočamo, da smo v Študentski sekciji Zgodovinskega društva dr. Franca Kovačiča v Mariboru izdali novo številko Študentskega zgodovinskega časopisa (ŠZČ).📚
Zaenkrat še sicer ostaja v digitalni obliki, v kratkem pa načrtujemo tudi tiskano verzijo, o čemer vas bomo naknadno obvestili.

Ob tej priložnosti bi se v prvi vrsti radi zahvalili dekanu Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru in predsedniku Zgodovinsko društvo dr. Franca Kovačiča v Mariboru, red. prof. dr. Darku Frišu za vso pomoč in spodbudo pri nastajanju ŠZČ.

Posebna zahvala gre tudi k Oddelek za zgodovino FF UM in Študentski svet Filozofske fakultete UM.

Najlepše pa se zahvaljujemo tudi vsem študentkam, študentom in profesorjem, ki ste sodelovali pri nastajanju ŠZČ ter seveda vsem avtorjem, ki ste novo številko obogatili s svojimi prispevki.

Želimo vam prijetno branje!😊📚

Kaja Mujdrica,