Razpis za tutorje študente v študijskem letu 2021/2022

Spoštovani študentje in spoštovane študentke!

Leto je naokrog in Študentski svet FF že trinajstič razpisuje kandidature za tutorje študente. Kakor vsako leto doslej, ponovno iščemo tutorje za 11 oddelkov, obenem pa razpisujemo še kandidaturo za koordinatorja študentov tutorjev, tutorja študenta za študente s posebnimi statusi in tutorja študenta za tuje študente. Vse, ki ste zagnani, ambiciozni in željni novih izkušenj, vabimo, da izpolnite kandidaturo za študenta tutorja v priponki in s tem pripomorete k razvoju in kvaliteti Filozofske fakultete UM. Kandidature je potrebno oddati do četrtka, 2. septembra 2021, do 12. ure, na naslov Univerza v Mariboru, Filozofska fakulteta, Koroška cesta 160, 2000 Maribor s pripisom »kandidatura za tutorja študenta« v zaprti pisemski ovojnici ali pa kandidaturo izpolnite z obrazcem Google forms, ki ga najdete na spletni strani (pod zavihkom Tutorski sistem). Pričakujete lahko, da bodo razgovori s kandidati potekali med 6. in 10. septembrom 2021. O izboru boste obveščeni do 6. septembra 2021.

Prilogi