Vabilo k udeležbi na kombiniranem intenzivnem programu Erasmus+ v Barceloni

Univerza v Barceloni organizira vabi k udeležbi na kombiniranem intenzivnem programu Erasmus+ z naslovom “Mediterranean Studies, 13th–18th centuries”.

Virtualni del se prične 2. aprila, fizični del pa bo potekal od 17. do 21. junija 2024 v Barceloni.

PRIJAVA:

Za študente/tke področja zgodovine in arheologije je razpisanih 6 prostih mest za udeležbo. Prvi del prijave poteka najkasneje do 18. marca 2024, prednost pri prijavi pa imajo študenti/tke omenjenega področja. Za popolno prijavo se šteje, ko študent/ka:

• izpolni in potrdi (odda) elektronsko prijavo za študij v tujini na spletni strani Univerze v Mariboru
https://studentexchange.um.si/ADPrijava.aspx, (študijsko leto 2023/24, »Blended intensive programme«)

• podpisano prijavo odda v mednarodni pisarni FF UM (osebno v pisarni U 0.19 ali na elektronski naslov erasmus.ff@um.si).

Celotni prijavni postopek in informacije glede kombiniranih intenzivnih programov najdete na spodnji povezavi.

Vabljeni k udeležbi!