Vabilo k ustvarjanju 3. številke Filoglasila

Dragi študentje, drage študentke,

pred nami je tretja številka glasila študentov Filozofske fakultete, Filoglasila. V tokratni številki se bomo dotaknili opravljanja prakse po posameznih oddelkih. V člankih bi želeli izvedeti, kakšne so bile vaše izkušnje z opravljanjem prakse, kje in kdaj ste opravljali prakso, kakšne kompetence in znanja ste pri tem pridobili, kako ste se pripravili na opravljanje prakse, kako ste si pomagali pri morebitnih zagatah in kakšna znanja ste pridobili med opravljanjem praktičnega usposabljanja. Svoje članke pa lahko popestrite tudi s slikovnim gradivom.

Ste se na prakso morda odpravili v tujino in bi bili pripravljeni svojo izkušnjo deliti z drugimi študenti? Če je tako, vas vabim, da o svoji izkušnji v tujini napišete članek, ki ga bomo prav tako objavili v tretji številki glasila.

V kolikor pa na oddelku, ki ga obiskujete ne opravljate prakse, lahko z nami delite poljubne zgodbe o morebitnih izkušnjah z delodajalci ali obiskih tujine v času študija.

Svoje članke lahko vse do 10. 5. 2023 posredujete na elektronski naslov uredniškega odbora uredniskiodborffum@gmail.com.

Veseli nas, da že tretje leto skupaj s študenti naše fakultete ustvarjamo Filoglasilo, člani uredniškega odbora pa smo vam izjemno hvaležni za vsak poslan prispevek in trud, ki ga boste vanj vložili.

Še enkrat hvala vsakemu izmed vas, ki bo s svojo pisano besedo prispeval k ustvarjanju nove številke Filoglasila.

Vaš uredniški odbor Filoglasila.