Vabilo na šesti nacionalni posvet projekta INOVUP

Spoštovani,

visokošolske učitelje in sodelavce, strokovne delavce in študente visokošolskih zavodov ter drugo zainteresirano javnost vljudno vabimo na nacionalni posvet projekta INOVUP z naslovom

Dobre pedagoške prakse za spodbujanje študijske zavzetosti v akademski skupnosti,

ki bo potekal 3. junija 2021 v videokonferenčnem okolju MS Teams. Več o posvetu si lahko preberete na spletni strani projekta INOVUP, kjer najdete program dogodka in e-prijavnico.

V plenarnih predavanjih bodo sodelovali Dr. Josephine Boland, Ed.D, MSc, PgDip, BA, National University of Ireland Galway, zasl. prof. ddr. Barica Marentič Požarnik, prof. dr. Matej Makarovič, izr. prof. dr. Katja Košir, Sara Zupan, asist., Patricija Sedminek, študentka FF UM.

Izmenjavo perspektiv študentov UM, UL, UP in FIŠ o doživljanju študija v iztekajočem se študijskem letu bo moderirala izr. prof. dr. Sonja Rutar.

Izr. prof. dr. Tina Vršnik Perše in prof. dr. Tatjana Devjak bosta predstavili znanstveni monografiji, ki sta bili na podlagi dosedanjega dela pripravljeni v okviru konzorcija INOVUP.

Vljudno vabljeni k prijavi.