(PO)KRONANA DRUŽBA_Vabilo na razgovor s Sanjo Zupančič

21. 4. 2022
Amfiteater FF UM

Spoštovani!

V seminarskem sklopu (PO)KRONANA DRUŽBA pri predmetu Aplikativna socialna psihologija na drugostopenjskih študijskih programih psihologije in sociologije bo v četrtek, 21. aprila, v Amfiteatru dr. Vladimirja Bračiča Filozofske fakultete Univerze v Mariboru ob 12. uri pogovor s Sanjo Zupančič. Osrednja tema bo stanje in doživljanje študentov v času epidemije, ob tem pa bova poskušala odgovoriti na vprašanje, če študenti še obstajajo.

Sanja Zupančič je študentka magistrskega študija psihologije na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru. Kot tutorka na Oddelku za psihologijo UM, bivša predsednica in podpredsednica Društva študentov psihologije v Mariboru, nekdanja svetovalka v Svetovalnici, ki deluje v okviru Društva študentov psihologije v Mariboru ter svetovalnice Na varnem si, ki je namenjena pomoči žrtvam nasilja, je ves čas v stiku s študenti in dobro pozna stiske, s katerimi so se srečevali v obdobju epidemije. Tekom študija je prav tako sodelovala pri različnih projektih, ki so se nanašali na promocijo duševnega zdravja med mladimi in spodbujanju sprejemanja drugačnosti.

Vabljeni!

Dr. Bojan Musil