Mobilni dostop | E-pošta | Zemljevid strani |  |  |  |  |  |

Vabilo na javno predavanje prof. dr. Nancy Eisenberg

Kdaj? 3. 10. 2013 ob 13.00

Kje? Predavalnica 0.1.

Oddelek za psihologijo Filozofske fakultete Univerze v Mariboru, v soorganizaciji s Pedagoškim inštitutom, vljudno vabi na predavanje ameriške profesorice razvojne psihologije dr. Nancy Eisenberg, ki bo

v četrtek, 3. oktobra ob 13h na v predavalnici 0.1 na Filozofski fakulteti.

Naslov predavanja:
Emotion-Related Self-Regulation: Conceptualization and Relation to Children's Socioemotional Development

Kratka predstavitev:

Nancy Eisenberg je izjemno ugledna razvojna psihologinja in raziskovalka. Je redna profesorica na Arizona State Universtiy. Ukvarja se s socialnim, čustvenim in moralnim razvojem. Je (so)avtorica več kot 320 člankov, 130 poglavij v knjigah in 24 knjig. Je urednica revij Psychological Bulletin in Child Development Perspectives. Za svoje raziskovalno delo in prispevek k znanosti je prejela več nagrad, ki jih podeljuje American Psychological Association in International Society for the Study of Behavioral Development.

Zadnja sprememba: 30. 9. 2013

• Vabilo na javno predavanje prof. dr. Nancy Eisenberg