Predavanje Petar Biljanović in Marina Čičin Šain

Kdaj? 25. 11. 2014 ob 12.30

Kje? 2.16/FF

Oddelek za pedagogiko

vabi na predavanji in okroglo mizo o vključevanju študentov v raziskave. Predavala bosta

red. prof. dr. Petar Biljanović

s Fakultete za elektrotehniko in računalništvo v Zagrebu, predsednik mednarodnega programskega odbora mednarodnega posveta MIPRO.

red. prof. dr. Marina Čičin Šain

z Ekonomske fakultete v Reki, predsednica sekcije področja sodobnega izobraževanja na mednarodnem posvetu MIPRO

MIPRO je tradicionalni mednarodni posvet s področja informacijsko-komunikacijske tehnologije, elektronike in mikroelektronike, ki ima več specializiranih podpodročij. Eno izmed njih, imenovano CE (Computer in Education), se ukvarja tudi z raziskavami na področju izobraževanja, na katerem pridobiva vedno večjo mednarodno veljavo. Več o mednarodnem posvetu Mipro je na voljo na spletni povezavi http://www.mipro.hr.

Predavanji bosta v torek, 25. novembra 2014, od 12:30 v predavalnici 2.16 FF.

Vljudno vabljeni!

Več v prilogi