Pravni vidiki zaposlovanja mladih

Kdaj? 3. 3. 2016 ob 16.00

Kje? Ekonomsko-poslovna fakulteta UM

Izvajalec: Sanja Antonijević (Zavod PIP)

Karierni center UM in Zavod PIP organizirata delavnico na temo pravnih vidikov zaposlovanja mladih (pravne dileme pri prehodu na trg dela). Nekateri svojo prvo zaposlitev že iščete, drugi se boste kmalu znašli v tej situaciji. V okviru delavnice boste prejeli praktične informacije, prav tako pa bodo prikazane situacije v katerih se mladi pri prehodu na trg dela najpogosteje znajdejo. Govorili bomo o konkretnih primerih, odgovore pa podkrepili s potrebno pravno podlago.

Torej če vas zanimajo:

• najpogostejša pravno obarvana vprašanja mladih pri zaposlovanju,
  • dileme pri pogodbi za določen čas,
  • pravice iz delovnega razmerja, kot so dopust, regres, boleznine, odpravnine,
  • in kje so razlike med pogodbo o zaposlitvi in prekernimi oblikami dela,

vas vabimo, da se udeležite delavnice za VSE študente in diplomante Univerze v Mariboru.

Se vidimo.

Zavod PIP in Karierni center UM

Prijavite se na spletnih straneh Kariernega centra UM: https://kc.um.si/dogodki/pravni-vidiki-zaposlovanja-mladih

Zadnja sprememba: 10. 2. 2016