Praznično druženje nekdanjih in sedanjih študentk in študentov sociologije

11. 12. 2023
Predavalnica FF 0.3

Oddelek za sociologijo FF UM vse nekdanje in sedanje študentke in študente sociologije vabi na praznično druženje, kjer bodo v sproščenem vzdušju predstavljene karierne poti naših diplomantk in diplomantov in vtisi o študiju. Praznično druženje bo potekalo v dveh delih. Prvi del z okroglo mizo bo namenjen tako tistim, ki počasi vstopate na trg dela kakor tistim, ki niste povsem prepričani, ko vas vprašajo, kje se sociologi in sociologinje sploh zaposlujemo. Drugi del bo ponudil priložnost za neformalno druženje, kjer se bomo nekdanji in sedanji študenti in študentke med seboj bolje spoznali, izmenjali izkušnje s študijem in iskanjem zaposlitve ter poklepetali s članicami in člani Oddelka.

Na okrogli mizi z nekdanjimi študenti in študentkami se bomo pogovarjali z:

– Lotko Uršnik (Andragoški zavod Maribor),
– Ano Rotovnik Omerzu (Gimnazija Celje Center),
– Timotejem Fafulićem (Osnovna šola Draga Kobala Maribor),
– Barbaro Zagorc (Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija),
– Nastjo Trajkovič (Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport),
– Sandijem Anželom (HR Kariera Slovenija),
– Maticem Gancem (Energija plus),
– Moniko Lamot (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru),
– Mojco Marič (Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru / Slovensko narodno gledališče Maribor).

Druženje bo potekalo v ponedeljek, 11. decembra, od 17. ure dalje, v predavalnici 0.3.

Na dogodku bo poskrbljeno tudi za manjšo pogostitev, kljub temu pa ste vabljeni, da s seboj prinesete praznično pecivo. Zaradi lažje organizacije dogodka vas vljudno prosimo, da izpolnite prijavni obrazec: https://forms.gle/7Ryvm86SGyJhsaaA6

Dogodek organiziramo v sodelovanju s Študentskim svetom Filozofske fakultete Univerze v Mariboru in Tutorji Filozofske fakultete Univerze v Mariboru.