LIVING e-MOTIONS: Emotional education through visual storyliving for people with mental health challenges

Oddelek za psihologijo Erasmus+
Šifra projekta
2018-1-ES01-KA204-050320
Začetek projekta
1. 12. 2018
Konec projekta
30. 11. 2020
Financer
Evropska komisija
Vrednost
154.644 EUR
Sredstva UM
24.574 EUR
Koordinator
Fundación INTRAS, Španija
Partnerji

Scottish Recovery Network (Anglija); Astangu Vocational Rehabilitation Centre (Španija); Univerza v Mariboru, Filozofska fakulteta, Oddelek za psihologijo (SLovenija)

Vodja na FF
red. prof. dr. Karin Bakračevič
Člani na FF
izr. prof. dr. Bojan Musil, izr. prof. dr. Sara Tement, asist. Saša Zorjan

Opis: V okviru projekta LIVING e-MOTIONS bomo s partnerji iz Španije, Estonije in Škotske pripravili trening emocionalne edukacije za ciljno skupino oseb s težavami na področju duševnega zdravja. Trening bo baziral na metodi vizualnega pripovedovanja zgodb (storytelling / storyliving) in bo osredotočen na razvijanje emocionalnih spretnosti, prepoznavanje in uravnavanje emocij. Z omenjenim sistematičnim izobraževalnim programom bomo omogočili osebam s težavami na področju duševnega zdravja zmanjšanje frustracij in socialne izolacije v procesu okrevanja.

Spletna stran projekta: https://www.living-emotions.org/