Izjemno podaljšanje teme doktorske disertacije 3. stopnje za študente, ki jim je tema že bila podaljšana (novisplet)

Izjemno podaljšanje teme doktorske disertacije 3. stopnje za študente, ki jim je tema že bila podaljšana.

Skladno s sklepom 17. redne seje Senata Univerze v Mariboru se študentom študijskih programov 3. stopnje, ki jim je bila veljavnost teme doktorske disertacije v skladu s Pravilnikom o doktorskem študiju na Univerzi v Mariboru že podaljšana, pa zaradi okoliščin, povezanih z epidemijo COVID-19, niso mogli pravočasno oddati doktorske disertacije, na njihovo prošnjo ta podaljša za eno leto od dneva poteka roka za izdelavo zaključnega dela.

Študenti morajo na Komisijo za študijske zadeve Filozofske fakultete Univerze v Mariboru nasloviti lastnoročno napisano prošnjo, ki bo obravnavana na naslednji seji.