Izvedba pedagoškega procesa (Peter Zrinski)

Spoštovani,

Vlada RS je sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katerim se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih in študentskih domovih, razen za:

• študente za opravljanje izpitov, seminarjev do največ deset udeležencev, laboratorijskih vaj in individualnega pouka (npr. klinične in kabinetne vaje ter vaje, ki zahtevajo uporabo specializirane opreme in inštrumentov),
  • študente, ki imajo stalno prebivališče v študentskem domu, študentske družine, študente tujce in gostujoče profesorje, ki jim je zaradi trenutnih varnostnih razmer onemogočena vrnitev v kraj stalnega bivališča, ter študente, ki opravljajo izpite, seminarje, laboratorijske vaje in individualni pouk.

Skladno s tem vas obveščamo, da bomo do konca aprila nadaljevali dosedanje delo, kjer na fakulteti lahko potekajo obveznosti, ki drugače (na daljavo) niso izvedljive (vendar le, če npr. na dvopredmetnih programih in tudi sicer ne ovirajo izvedbe drugih obveznosti preko orodja MS Teams), vse drugo poteka kot prej (kot je potekalo v mesecu marcu). Pri morebitni izvedbi v živo je nujno upoštevati vse vidike varnostnega protokola.

Prijazen pozdrav,
prof. dr. Karin Bakračevič, prodekanica za izobraževalno dejavnost