PODALJŠANJE VELJAVNOSTI PRIJAVE ZA NEAKTIVNE ŠTUDENTE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2023/2024

Obveščamo, da študentom brez študentskega statusa s 30. 9. 2023 poteče veljavnost prijave na AIPS račun. To pomeni, da prijava k izpitom in vpogled v AIPS račun niso več možni. Skladno s tem vas pozivamo, da vašo prošnjo za podaljšanje veljavnosti posredujete po klasični pošti ali z uradnega študentskega univerzitetnega naslova na e-naslov marcela.marsel@um.si, da vam bomo lahko podaljšali veljavnost prijave do 30. 9. 2024. V prošnji navedite vaše ime in priimek ter vpisno številko/ID. Prav tako je potrebno priložiti podpisano Izjavo o varovanju osebnih podatkov, ki je priložena temu sporočilu. S podaljšanjem veljavnosti študentskih storitev fakulteta namreč tudi zbira in obdeluje vaše osebne podatke. Skladno s cenikom za študijsko leto 2023/2024 je potrebno poravnati strošek vpisa za študente brez statusa. Navedeno boste poravnali po prejeti položnici, ki jo boste prejeli na vaš naslov za prejemanje pošte.