POMEMBNO OBVESTILO

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

obveščamo vas, da v skladu z epidemiološko sliko, priporočili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter priporočilom rektorja Univerze v Mariboru, da naj se večji del pedagoškega procesa začasno izvaja na daljavo, Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru k realizaciji teh ukrepov pristopa 14. 1. 2022.

Na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru prehajamo na prilagojeno izvedbo študijskega procesa na daljavo preko MS Teams  od 14. 1. 2022 do 21. 1. 2022. Izjeme, kjer je izvedba v živo nujna (izključno TE, LV, TV, KV), bodo dogovorjene z izvajalci učnih enot.

Enako velja tudi za izvedbo preverjanja in ocenjevanja znanja, saj je pred vrati zimsko izpitno obdobje. Izpiti se bodo izvajali na daljavo. Izjemoma, po dogovoru z izvajalci izpitov, bodo le-ti potekali tudi v živo, v prostorih fakultete. V primeru izvedbe izpita na daljavo, vam bodo navodila posredovali izvajalci izpitov.

Vse dobro vam želim in veliko uspeha v zimskem izpitnem obdobju.

Prof. dr. Karin Bakračevič, prodekanica za izobraževalno dejavnost