Praksa testiranje (novisplet)

Spoštovane študentke, spoštovani študenti.

Skladno s študijskim koledarjem je na določenih študijskih programih predvideno opravljanje prakse v delovnih okoljih. Študente, ki v prihodnjih mesecih tovrstno prakso opravljate, prosimo, da preverite potrebe posamezne dejavnosti po opravljenem hitrem testu na okužbo z novim koronavirusom. V kolikor zunanja inštitucija zahteva opravljen hitri test in hkrati ne omogoča testiranja zanj, vam lahko testiranje zagotovimo tudi v okviru množičnega testiranja za Univerzo v Mariboru, ki bo potekalo vsako sredo (do preklica) v prostorih Univerzitetnega športnega centra Leona Štuklja (testirala bo mobilna ekipa ZD dr. Adolfa Drolca Maribor).

Prosimo vas, da študenti, ki boste želeli testiranje opravljati v okviru testiranja za Univerzo v Mariboru zaradi opravljanja prakse v zunanjih delovnih okoljih, nam to sporočite na e-naslov katja.skorjanc@um.si vsak petek, do 10. ure za testiranje v sredo naslednjega tedna. Prijavite se lahko izključno z vašim univerzitetnim e-poštnim naslovom: ime.priimek@student.um.si.

Zamudnikov ne bomo upoštevali, saj moramo sezname pravočasno posredovati na ZD dr. Adolfa Drolca.

O razporedu testiranja boste obveščeni.

Služba za študentske zadeve FF UM