Center za ekoremediacije (ERM) Oddelek za geografijo Drugi projekti iz Evropskih strukturnih skladov
Začetek projekta
1. 6. 2010
Konec projekta
31. 12. 2014
Financer
Evropski socialni sklad in Ministrstvo za šolstvo in šport
Naložba v vašo prihodnost
Vrednost
1.605.070,00 evrov, Prispevek Evropskega socialnega sklada: 1.364.309,50 evrov
Koordinator
Univerza v Mariboru, Filozofska fakulteta, Oddelek za geografijo
Partnerji

Šola za ravnatelje; Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani; Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije Celje; Univerza v Mariboru, Filozofska fakulteta, Mednarodni center za ekoremediacije.

Vodja na FF
red. prof. ddr. Ana Vovk Korže

V okviru Evropskega socialnega sklada in s sofinanciranjem Ministrstva za šolstvo in šport RS je v obdobju od leta 2010 do leta 2014 potekal projekt Usposabljanje strokovnih delavcev za izvajanje kompetenčnega pristopa k poučevanju s spodbujanjem pridobivanja ključne kompetence učenje učenja na vseh nivojih vzgoje in izobraževanja (Učenje učenja).

Namen projekta je bil profesionalno usposabljanje strokovnih delavcev za kompetenco učenje učenja. Udeležence smo s sodobnimi metodami usposabljali za spodbujanje aktivnega samostojnega učenja učencev.